Archivy

Výlet 10.6.-12.6. Outdoorové centrum Březová

Náš výlet začal v pátek ráno v autobuse Student Agency směr Jihlava. Odtud nás unášel rychlík dále na Třebíč. Pak už jen pár kilometrů autobusem do outdoorového střediska. Po obědě začal prodloužený víkend plný adrenalinu, zážitků a zkoušek našich nervů a sil. Bez šrámů se to neobešlo, ale každý, kdo překonal obtíže a i někdy strach ,dokázal sám sobě, že je opravdu šikula. Jezdili jsme na raftech, stříleli z luku, hráli proti sobě airsoft a paintball. V týmových hrách jsme společnými silami dokázali i to, co se zdálo na začátku nemožné. Skákali jsme salta na trampolíně, lezli na lezecké stěně. Ti odvážní zdolali i skok do neznáma. Všichni jsme se vyřádili na lanovém hradu Bongo a na lanáčku nad vodou. Nejvíce se o nás paní učitelka bála :), když jsme byli ve výšce 9 m uvázáni na laně a překonávali různé překážky. Někteří urazili jeden nebo dva výškové okruhy a slanili z věží .Ti nejlepší došli až nahoru na nejvyšší věž a stali se vítězi. Spali jsme na „hradě“ a jedli v „rytířské síni“. Pod okny se popásali koně. Čas nám utekl jako voda.

všechna videa a fotky z jednotlivých disciplín  najdete zde v odkazech: (postupně doplníme)

lanáček, Bongo, vysoká lana, lezecká stěna, trampolína, lukostřelba, tým park, rafty, airsoft, paintball,cesta a ostatní.

Pár fotek k nakouknutí.

1. autobus 3.cesta do Třebíče 6. tým park 5. Tým park 11. lanáček 15.na hradě v podvečer 16.paintball 20.souboj posádek 45. lukostřelba 48. stěna 35. airsoft 44.trampolina salto 50. lanáček 22.vysoká lana 28. vysoká lana 31. vysoká lana 27. vysoká lana 33.vysoká lana 24. vysoká lana 29. vysoká lana 39. bongo 9.spíme a jíme na hradě 10 spíme na hradě

 

Comments are closed.